• 3
  • 4
  • c1
  • c2
  • c3

O Firmie

  • o firmie 1
  • o firmie 1

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę ZIGLER POLSKA. Jesteśmy przekonani, że poniższe informacje przybliżą Państwu naszą firmę oraz zachęcą do rozpoczęcia współpracy z nami.

Jesteśmy firmą produkującą maszyny i urządzenia do napełniania wyrobów w postaci aerozoli oraz produktów w opakowaniach szklanych z atomizerami. W 2009 roku poszerzyliśmy naszą ofertę również o linie rozlewnicze.

Głównym celem firmy ZIGLER jest produkcja maszyn najwyższej jakości. Ciągły rozwój najnowszych technologii oraz stosowanie komponentów najwyższej jakości daje nam takie możliwości. Dzięki temu marka ZIGLER jest obecnie coraz bardziej rozpoznawalna i doceniana wśród klientów na całym świecie. Nasze urządzenia pracują już w przeszło 18 krajach świata.

Wykwalifikowana kadra inżynierska, najlepsi konstruktorzy w branży – projektujący urządzenia do aerozoli już przeszło 20 lat – oraz bardzo dobrze rozwinięty dział projektowy, pracujący na najwyższej jakości oprogramowaniu, zgodnie z procedurami norm ISO 9001:2009, powoduje że produkty firmy ZIGLER standardowo są objęte 24 miesiącami gwarancji.

Zespół firmy ZIGLER liczy już ponad 40 osób. Ogromne, ponad 20-letnie doświadczenie kadry zarządzającej, zdobyte przy wielu realizacjach linii produkcyjnych umożliwia tworzenie coraz większych projektów „szytych na miarę” pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Każdą linię budujemy na konkretne zamówienie uwzględniając specyfikę produkcji naszych kontrahentów.

Jednak oferta firmy ZIGLER nie kończy się na samych maszynach. Proponujemy kompleksową pomoc naszym klientom, którzy dopiero rozpoczynają pracę przy produkcji aerozoli. Dotyczy to między innymi pełnego serwisu i obsługi posprzedażowej, przygotowania technologii wybranych produktów, doradztwa technicznego przy budowie zakładów produkcyjnych, szkolenia obsługi jak również pomocy przy doborze i zakupie komponentów niezbędnych do produkcji aerozoli. Specjalizujemy się również w serwisowaniu i remontach urządzeń szwajcarskiej firmy PAMASOL.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – ZIGLER POLSKA:

Katalog PDF do pobrania

ISO

Pracujemy zgodnie z normami ISO.  Daje to gwarancję wysokiej jakości naszych produktów. Cały proces produkcji począwszy od projektu do odbioru finalnego jest realizowany zgodnie z obowiązującymi normami.

ATEX

Z przyjemnością informujemy, że w czerwcu 2013 roku nasza firma otrzymała certyfikat ATEX . Wydany on został przez uprawniony instytut posiadający akredytację do badania zgodności z dyrektywą ATEX 2014/34/EC. Wiele miesięcy intensywnej pracy zespołu inżynierów z naszego działu projektowego, oraz dokumentacji przyniosło spodziewane efekty i zakończyło się sukcesem.
W związku z tym, firma ZIGLER POLSKA jako jedyny producent maszyn do napełniania aerozoli w Polsce dostarcza swoje wyroby z certyfikatami  ATEX.  Użytkowanie maszyn wykonanych zgodnie z tymi normami potwierdzonymi certyfikatem,  zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa produkcji aerozoli oraz gwarantuje pełną zgodność z obowiązującymi przepisami, które muszą być stosowane przy produkcji aerozoli.
Zapraszamy naszych klientów  - i nie tylko naszych -  do składania zamówień  w firmie ZIGLER. Właśnie  u nas macie Państwo gwarancję otrzymania niezbędnych dokumentów, a co za tym idzie gwarancję wysokiej jakości.

CERTYFIKAT JAKOŚCI

Na życzenie naszych klientów wydajemy również certyfikaty jakości / świadectwa wzorcowania na przyrządy pomiarowe naszej produkcji. Certyfikaty mogą być wydane bezpośrednio przez ZIGLER lub przez akredytowane laboratorium.

 

Kontakt

ZIGLER POLSKA Sp. z o.o.
ul. Braci Gutmanów 7
(wjazd od ul. Krakowskiej 17)
43-600 Jaworzno - PL

tel. +48 32 616 36 70
tel. +48 600 248 079
e-mail: zigler@zigler.pl
e-mail: biuro@zigler.pl

www.zigler.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Zigler 2014